Iepazīsimies!

Čau! Mani sauc Anete, un es krāju kilometrus.

Kā es nonācu skriešanas varā?

Sportam vienmēr ir bijusi liela loma manā dzīvē, taču ar skriešanu sadraudzējos 2012. gadā, kad pēc gadiem ilgas tenisa spēlēšanas meklēju kādu citu sportisku nodarbi, ar ko varētu nodarboties, kad vien vēlos. Nebija ilgi jāgaida, lai es skriešanu iemīlētu tik ļoti, ka nu jau bez tās savu dzīvi nevaru iedomāties. Nav jau grūti iemīlēt ko tādu, ko var darīt jebkurā brīvā brīdī, jebkurā vietā un laikapstākļos.

Sākumā skrēju, lai izkustētos un uzturētu labu fizisko formu, taču ar laiku radās vēlme piedalīties arī sacensībās. Sākumā 10km. Pēc vairāk kā gada, draudzenes iedrošināta, saņēmos arī pirmajam pusmaratonam. Pirmajam maratonam sagatavoties bija jau vieglāk, un esmu pārliecināta, ka saņemšos arī garākiem un izaicinošākiem skrējieniem. Taču, kamēr par ultrām vien sapņoju, turpinu cītīgi krāt kilometrus un baudīt šo lielisko nodarbi.

Kāpēc rakstīt par skriešanu?

Kad kāda lieta ir darīta ilgāku laiku, neizbēgami sanāk uzkrāt pieredzi. Runājot ar citiem skrējējiem, apmeklējot lekcijas un pētot informāciju grāmatu un interneta dzīlēs, tiek papildinātas zināšanas, kas ļauj skriešanu padarīt patīkamāku un sasniegt labākus rezultātus. Lai arī varētu to visu paturēt pie sevis, manuprāt, dalīties ir labi. Iedvesmot ir vēl labāk. Dažus draugus man jau ir izdevies sakārdināt ar skriešanu, un es no visas sirds ceru, ka šis blogs arī citiem palīdzēs iemīlēt skriešanu un rast atbildi uz kādu jautājumu.

Krāsim kilometrus kopā!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: